KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13669116
nr 1366 9116
Marco Cecioni
(f. 1948), Sverige
Collage, Ej signerad, bladets mått: 53x41,1
Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:38:07
13/12 23:23:18