KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13669116

nr 1366 9116

Marco Cecioni

(f. 1948), Sverige

Collage, Ej signerad, bladets mått: 53x41,1

Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 december 2020
kl 20:38:07

13/12 23:23:18 1      Vinnande bud

Marco Cecioni

Läs mer om Marco Cecioni